راهنمای خرید میوه خشک کن بوش

راهنمای خرید میوه خشک کن بوش

امروزه فواید میوه های چیپسی یا همان میوه خشک بیش از گذشته بر همه آشکار شده است و اغلب افراد به دنبال دستگاهی هستند به توانند در منزل حتی به میزان اندک میوه ها را خشک کنند و به جای تنقلات نا سالم مصرف کنند. خرید میوه خشک کن بوش سبب می شود تا بتوانید به راحتی و در مدت زمان کوتاه میوه های مورد علاقه تان را خشک کنید. این دستگاه بسیار با کیفیت طراحی شده است و دارای ویژگی هایی است که در ادامه به بررسی راهنمای خرید میوه خشک کن بوش می پردازیم.

نکات خرید میوه خشک کن بوش

یکی از مهم ترین نکات در خرید هر وسیله برقی در نظر گرفتن توان مصرفی آن است. هر چه قدر توان مصرفی یک وسیله بیشتر باشد میزان برق مصرفی توسط آن نیز بیشتر است ودر مقابل عملکرد بهتری نیز دارد. برای میوه خشک کن بوش توان مصرفی بین 300 تا 1000 وات متغیر است. اما نگران مصرف برق این دستگاه نباشید چرا که شما قرار نیست هر روز از آن استفاده کنید.

دستگاه های برقی به تناسب کاری که انجام می دهند از خود صدا هم تولید می کنند. در مورد میوه خشک کن بوش نیز این امر وجود دارد. هر چقدر دستگاهی بزرگ تر باشد صدای آن نیز بیشتر است اما نمونه های رو میزی خانگی، صدای بسیار کمتری دارند. میوه خشک کن ها به دلیل حرارتی که تولید می کنند احتیاج به فن دارند تا بخش های درونی و موتور اصلی دستگاه را خنک کند. تولید صدای میوه خشک کن بوش نیز به همین دلیل می باشد.

اندازه و گنجایش

در خرید میوه خشک کن بوش باید اندازه و گنجایش آن را در نظر داشته باشید. اگر قصد دارید به اندازه اعضای خانواده خودتان میوه خشک کنید گنجایش های کوچک تر برای شما کافی می باشد اما اگر قصد کسب در آمد از فروش میوه خشک ها دارید و در هر وعده میزان مشخص میوه خشک خواهید کرد باید بر همین اساس گنجایش و ظرفیت دستگاه را تعیین کنید.

طبقات در میوه خشک کن ها به دو صورت کشویی و روی هم ساخته می شوند. میوه خشک کن هایی که دارای طبقات کشویی هستند قابلیت تنظیم دمای مشخص و انحصاری برای هر طبقه را دارند. اما میوه خشک کن های دارای قفسه های رو هم به صورت کلی حرارت دهی می شوند. به وسیله ی میوه خشک کن طبقاتی می توانید در هر طبقه سبزیجات و میوه ی مد نظر را قرار دهید و دمای مشخصی را برای حرارت دهی به آن تعیین کنید و در یک زمان دو نوع محصول را خشک کنید.

میوه خشک کن بوش دستگاهی است که بر محور تولید حرارت و گرما می چرخد لذا نیاز است که از یک ترموستات قوی برخوردار باشد تا بتواند به خوبی و به صورت یکنواخت به تمام قسمت های دستگاه گرما رسانی کند. هم چنین از موارد موثر دیگر در خشک شدن اصولی میوه ها، گردش هوای مناسب در میان آن ها می باشد. هوا باید به صورت کامل و کافی به تمام قسمت های میوه ها برسد تا میوه خشک هایی با کیفیت حاصل شود.

مزایای میوه خشک کن بوش

میوه خشک کن بوش باعث می شوند بتوانید در سریع ترین زمان ممکن میوه خشک هایی با کیفیت و مفید برای سلامتی داشته باشید. همان طور که می دانید میوه خشک قیمت بالایی در بازار دارد. شما با یک بار هزینه و خرید دستگاه میوه خشک کن دیگر از خرید میوه خشک های بیرون بی نیاز خواهید بود و می توانید تمام میوه های مورد علاقه تان را در دستگاه خشک کنید.

استفاده از دستگاه میوه خشک کن بوش پیچیدگی ندارد و کافی است میوه ها را در قفسه های آن ردیف کنید و دستگاه را روشن کنید.

یک نظر در “راهنمای خرید میوه خشک کن بوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button